• Титульний партнер
  • Генеральний партнер
  • Фітнес-партнер
  • Генеральний медіа партнер
  • Генеральний медіа партнер
  • Титульний партнер дистанції 5 км
  • Титульний партнер дистанції 10 км
  • Генеральний медіа партнер
  • Офіційний хронометрист

Для ЗМІ

20.03.2017

Розпочалася реєстрація на столичний забіг INTERSPORT RUN UA 2017

 

10 вересня, у День фізичної культури та спорту, в Києві відбудеться грандіозний спортивний фестиваль INTERSPORT FEST 2017. Ключовими у події стануть бігові змагання INTERSPORT RUN UA 2017, під час яких очікується близько 7,5 тисяч учасників на старті. Призовий фонд головної дистанції забігу (10 км) складає 56 000 гривень. Нагороджуються переможці серед чоловіків та жінок з 1 по 5 місця сертифікатами мережі магазинів INTERSPORT. Приз абсолютного переможця – сертифікат на 10 000 гривень.  

Вже зараз на офіційному сайті події кожен охочий може зареєструватися на забіг та розпочати підготовку до перемоги. Любителям бігу пропонують обрати одну із дистанцій:

Традиційно фінішери головної дистанції (10 км) отримають пам’ятну медаль. Окрім індивідуальних забігів, організатори пропонують учасникам зібрати команду друзів та взяти участь в командному забігу  – INTERSPORT TEAM RUN 4х5 км.

Для наймолодших любителів бігу у цьому році організують старт на дитячих дистанціях:

Для дітлахів це буде день справжнього тріумфу, адже кожен маленький учасник отримує на фініш медаль та оплески вболівальників.

“Разом з усією командою “INTERSPORT-Україна” я переконаний, що соціально відповідальний бізнес має інвестувати не лише у свій розвиток, а й у розвиток спорту, відтак – у майбутнє здорової української нації.  Тому у цьому році, будучи титульним партнером INTERSPORT FEST 2017, ми маємо за мету залучити ще більше українців до занять спортом.  Ця подія є свідченням нашого щирого прагнення розвивати та підтримувати спорт в Україні, познайомити кожного з різноманітністю спортивних напрямків та відкрити для себе багатогранність фізичної культури. Запрошуємо всіх приєднатись до спортивного свята, адже тут цікаве та корисне зможе почерпнути для себе кожен”, – коментує генеральний директор ТОВ «Епіцентр К» Петро Михайлишин.

 

Реєстрація учасників та детальна інформація – на сайті події intersportrun.org.ua


Титульний спонсор –  мережа спортивних магазинів INTERSPORT.

Генеральний спонсор  – мережа торговельних центрів «Епіцентр».

Організатор – Run Ukraine.

Контакти для ЗМІ:

Дар’я Савченко

+ 38 (067) 209-57-54

[email protected]

Вікторія Веремієнко

+38 (067) 995-27-67

[email protected]