• Титульний партнер
  • Генеральний партнер
  • Фітнес-партнер
  • Генеральний медіа партнер
  • Генеральний медіа партнер
  • Титульний партнер дистанції 5 км
  • Титульний партнер дистанції 10 км
  • Генеральний медіа партнер
  • Офіційний хронометрист

Про захід

 

Нестримні емоції, шалений драйв та пам`ятні селфі, що випромінюють енергію свята – все це і навіть більше чекає вас на Київському INTERSPORT RUN UA 2018. Вчетверте поспіль 9 вересня, після Дня фізичної культури та спорту в Україні, пройде наймасштабніша спортивна подія за підтримки INTERSPORT, до якої приєднаються відомі українські спортсмені, артисти естради, діячі мистецтва.

Час змінюватися, перемагати та відкривати для себе здорове майбутнє. Долучайся до бігової традиції міста! Якщо ви були учасником минулорічних змагань, вам буде цікаво знов прожити відчуття від старту до фінішу. Збирай друзів, однодумців – та готуйтесь до старту!

Історія INTERSPORT RUN UA

2015 рік

Усе почалося у 2015 році, коли понад 4 тисячі українців взяли участь у біговому забігу на 5 кілометрів. Вони довели, яким би складним не був старт, заради перемоги над собою варто зробити перший крок.

2016 рік

Наступного, 2016 року, до бігової родини приєдналося ще одне місто. Два серця водночас билися в ритмі бігу: Київ та Хмельницький. Тоді відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді та юніорів (біг по шосе на 10 км), де кожен продемонстрував свої таланти та вміння. Понад 4,5 тисяч бігунів взяли участь в індивідуальних та командних дистанціях, у студентській естафеті та дитячому забігу.

2017 рік. INTERSPORT RUN UA та спортивний фестиваль INTERSPORT FEST

Медаль_10км_09_11_2017Минулого року у центрі Києва відбулись одразу дві головні спортивні події місяця, присвячені Дню фізкультури і спорту – біговий захід INTERSPORT RUN UA 2017 та спортивний фестиваль INTERSPORT FEST. Олімпійські зірки, професійні спортсмени та тисячі любителів активного життя зібралися на Хрещатику і довели, що Київ – спортивне місто. Щорічний забіг зібрав близько 6 000 бігунів та десятки тисяч глядачів. Вперше відбулися командні та сімейний забіги. А масштабний спортивний фестиваль INTERSPORT FEST зібрав шанувальників спорту на більш ніж 20-ти різних локаціях – від фітнесу до важкої атлетики і екстремальних видів спорту. Новий формат заходу дозволив створити масштабну подію із чудовою атмосферою.

DSC_8687_09_11_2017
DSC_8509_09_11_2017

З кожним роком кількість учасників збільшується. Цього року незабутній біговий старт в центрі міста стане великим святом здорового способу життя, де кожен зможе продемонструвати свій хист та відкрити нові для себе напрямки у спорті. Адже ніщо так не об`єднує людей, як спільна мета та підтримка. Кожен отримає можливість в першу чергу перемогти себе.

Окрім бігу, професіонали та любителі змагатимуться у таких видах спорту, як: баскетбол, сайклінг, StreetWorkOut, йога, кросфіт, велофристайл, TRX, бокс, український хортинг.

Не пропусти фантастичну спортивну подію осені. 9 вересня – день, що змінить тебе назавжди.