• Титульний партнер
  • Генеральний партнер
  • Фітнес-партнер
  • Генеральний медіа партнер
  • Генеральний медіа партнер
  • Титульний партнер дистанції 5 км
  • Титульний партнер дистанції 10 км
  • Генеральний медіа партнер
  • Офіційний хронометрист

Для ЗМІ

19.08.2017

5 фільмів про спорт для натхнення та мотивації

Фільми про спорт зазвичай основані на реальних подіях: у кожного героя є прототипи, що змушує по-справжньому захоплюватися історією та мотивацією людей. Ми завжди чекаємо від великих спортсменів нових рекордів та перемог, але мало хто дійсно розуміє, яка праця та сила волі стоять за їхніми успіхами. На що спортсмени йдуть, щоб досягти своєї мети, та що допомагає їм не здаватися, дізнайтеся, переглянувши добірку цих стрічок.

«Я – Болт»

Фільм про одного з найуспішніших та найвідоміших спортсменів сучасності Усейна Болта. Він народився на Ямайці, з дитинства займався легкою атлетикою, перемагав на місцевих турнірах, але справжня слава та успіх прийшли до нього у 2008 році, коли на Олімпіаді в Пекіні він встановив світовий рекорд у бігу на 100 м. Йому все давалося просто, любов публіки була безмежна.  Але що стоїть за легкістю, з якою Болт вигравав свої медалі? Усейн ділиться з глядачами своїми відчуттями, історіями боротьби та болю, пройшовши через які він 11 разів вигравав золото чемпіонатів світу та став восьмикратним олімпійським чемпіоном.
«Карате кід»

Сім’я Дре Паркера переїжджає у Пекін. Хлопцю, який до цього моменту зовсім не був знайомий з азіатською культурою, непросто знайти друзів, а особливо в школі, де він зіштовхується з бандою каратистів. Вони називають себе «Кобра» і жалять кожного, хто їм не вгодив. Серед таких виявляється і Дре. Але хлопець вирішує дати відсіч. Зовсім випадково він зустрічається з майстром східних єдиноборств Міялі, яких погоджується його навчати. Уроки карате перетворюються на уроки життя та дружби.
«Едді «Орел»

Найбільшою мрією Едді Едвардса було потрапити на Олімпійські ігри. Він займався різними видами спорту, але скрізь його спіткали невдачі. Тоді Едді вирішив, що його єдина можливість виступити на Олімпіаді – навчитися пригати на лижах з трампліну.  Незважаючи на скептицизм оточуючих, хлопець вперто йшов до своєї мети,  схилив на свою сторону чемпіона 1968 року у цій дисципліні, і з часом навіть через біль і травми зміг покращити свою техніку на досягти перших успіхів. До Олімпіади залишалося зробити кілька кроків.
«Мирний воїн»

Фільм-драма базується на автобіографічній книзі «Шлях мирного воїна» Дена Мілмана. Ден – талановитий гімнаст, який готується до Олімпійських ігор. У нього є все – перемоги, друзі, слава. Але все змінюється, коли він зустрічає незнайомця на ім’я Сократ, який стає наставником хлопця у найважчий для нього період. Травма Дена перевертає з ніг на голову все його життя, і Сократ навчає його, як не зупинитися і не розчаруватися, а почати все спочатку, та переосмислити власне буття.
«Людина, яка змінила все»

Біллі Біне був одним з найталановитіших молодих гравців у бейсбол, але так і не зміг реалізувати свій потенціал. Тепер він генеральний менеджер бейсбольної команди і намагається виграти з нею чемпіонат. Проте шансів на успіх практично немає. Через фінансові труднощі команда не змогла підсилитися гарними гравцями, та й ті, що залишилися не горять бажанням викладатися на всі 100%. Біне розуміє, що зміни необхідні, він набирає в команду молодих і амбіційних бейсболістів, та починає з ними шлях до вершини.