Всі дистанції

Запрошуємо команди комерційних та некомерційних організацій взяти участь у 6-му Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2016.

Реєстрація триває до 10 квітня 2016 року включно. Реєстрація може завершитися раніше, якщо буде досягнуто ліміту учасників.

Форму для реєстрації можна скачати тут.

З питань умов реєстрації, будь-ласка, напишіть листа на адресу електронної пошти registration@runukraine.org.

Увага! За корпоративної реєстрації оплата участі здійснюється банківським переказом на підставі рахунку, виставленого організаторами.

Документи, що підтверджують оплату, необхідно вислати на адресу електронної пошти registration@runukraine.org не пізніше, ніж за 10 днів до заходу.

 

До старту
залишилось
  • Титульний спонсор:
  • Офіційний спонсор:
  • Генеральний спонсор:
  • Офіційний спонсор:
  • Офіційний спонсор:
  • Офіційний транслятор:

Results

Шановний учасник!
Результати в режимі реального часу з'являються миттєво після перетину фінішної лінії.

Результати тимчасові та після розгляду скарг можуть змінитися.
Увага! Переможці на дистанції 21.0975 км з 1 по 5 місце не беруть участі у нагородженні за віковими групами серед чоловіків та жінок.

Результати 5км #OdesaHalfMarathon 2016 анульовано. У зв'язку з тим, що фактичний маршрут змагання дистанції 5км не відповідав офіційному заміру, усі результати показані учасниками на цій дистанції анульовано. До цього призвела помилка маршалів на трасі, які невірно направили лідерів забігу на одному з перехрестів. Організаційний комітет змагання вибачається перед учасниками. У якості компенсації усі учасники, які вийшли на старт дистанції 5 км Odesa Half Marathon 2016 матимуть можливість отримати безкоштовну реєстрацію на відповідну дистанцію (5км) на Wizz Air Kyiv City Marathon (9.10.2016) або Grand Prix Lviv Half Marathon (23.10.2016).

Dear participant!
The results appear instantly in real time after the finish line.

The results are temporary and may change in case of claims.
Please, notice! The winners of the course of 21.0975 km places 1 through 5 do not participate in the award ceremony in age groups for men and women.

Повернутися до загальних результатів / Back to results