До старту
залишилось
  • Титульний партнер
  • Генеральний партнер
  • Офіційний партнер

Про захід

Нестримні емоції, шалений драйв та пам`ятні селфі, що випромінюють енергію свята – все це і навіть більше чекає вас на Київському INTERSPORT RUN 2017. Традиційно 10 вересня, у День фізичної культури та спорту в Україні, пройде наймасштабніша спортивна подія за підтримки INTERSPORT. Час змінюватися, перемагати та відкривати для себе здорове майбутнє. Долучайся до бігової традиції міста! Якщо ви були учасником минулорічних змагань, вам буде цікаво знов прожити відчуття від старту до фінішу. Збирай друзів, однодумців – та готуйтесь до старту!

З цього все починалось. У 2015 році понад 4 тисячі українців взяли участь у біговому забігу на 5 кілометрів. Вони довели, яким би складним не був старт, заради перемоги над собою варто зробити перший крок. Ці люди проявили незламну силу духу та витримки. Наступного ж 2016 року до бігової родини приєдналося ще одне місто. Два серця водночас билися в ритмі бігу: Київ та Хмельницький. Тоді відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді та юніорів (біг по шосе на 10 км), де кожен продемонстрував свої таланти та вміння, надихнувши глядачів на спортивні звершення. Понад 4,5 тисяч бігунів взяли участь в індивідуальних та командних дистанціях, у студентській естафеті та дитячому забігу.

З кожним роком кількість учасників збільшується. Цьогоріч очікується близько 7,5 тисяч осіб. Незабутній біговий старт в центрі міста запалить серце учасників та глядачів єдиною любов`ю до бігу. Адже ніщо так не об`єднує людей, як спільна мета та підтримка. Це буде щось справді нове, як ковток свіжого повітря. Окрім бігу, професіонали та любителі змагатимуться у таких видах спорту, як: баскетбол, сайклінг, StreetWorkOut, йога, кросфіт, велофристайл, TRX, бокс, український хортинг.  

Не пропусти фантастичну спортивну подію осені. 10 вересня – день, що змінить тебе назавжди.