• Титульний партнер
  • Генеральний партнер
  • Офіційний партнер

INTERSPORT STREET WORKOUT CUP 2017

Українці вже давно стали обличчям світового Street workout. Першим чемпіоном світу в цьому виді у 2011 році став харків’янин Євген Козир. Це стало поштовхом для розвитку цього спортивного напрямку в Україні. Унікальність Street workout полягає у тому, що займатися ним можна просто на вулиці.

10 вересня у столиці закриють черговий літній сезон тренувань з воркауту проведенням чемпіонату Києва, взяти участь у якому можуть всі охочі. Організатори турніру – київське відділення Всеукраїнської  громадської організації «Street workout» та команда SLS Workout.

Змагання будуть проводитися у двох категоріях:

У фрістайлі – вільному виступі під музику – змагання пройдуть у трьох вікових категоріях:

Переможці змагань отримують кубки та медалі за призові місця, а також цінні подарунки від INTERSPORT.”

За підсумками змагань з кроссбару – змагань з витривалості на час – спортсмени також отримують кубок та медалі.

Початок роботи локації, конкурси для глядачів з приємними подарунками 09:00 – 11:00

Реєстрація на участь у змаганнях з фрістайлу об 11:00. Початок змагань – 12:00.

Реєстрація на участь у змаганнях з кроссбар о 15:00. Початок змагань – 16:00.

В програмі змагань також передбачене проведення майстер-класів з воркауту, а також конкурсів для глядачів та вболівальників, тож кожен зможе долучитися до вуличних тренувань.