До старту
залишилось
  • Титульний партнер
  • Генеральний партнер
  • Офіційний партнер

Intersport Fest UA

Познайомитися зі справжніми спортивними зірками, спробувати себе у нових видах фітнесу, позмагатися за коштовні призи та отримати шалену дозу адреналіну та позитивних емоцій – все це можливо на Intersport Fest UA!

10 вересня на Хрещатику зберуться представники різноманітних традиційних та сучасних видів спорту, серед яких: баскетбол, футбол, бокс, важка атлетика, кросфіт, воркаут та інші. Це шанс не лише показати свою майстерність, а й навчити новому та зацікавити своїм спортом вболівальників.

Лише цього дня на відкритому майданчику визначаться чемпіони Києва з боксу та хортингу серед професіоналів, які далі представлятимуть Україну на міжнародній арені.

Для аматорів та любителів вуличного спорту готуються змагання з баскетболу, футболу, брейк-дансу та воркауту, взяти участь у яких зможе кожен охочий, головне – вчасно зареєструватися.

Найважливіше – на кожній з локацій Intersport Fest UA на відвідувачів чекає неймовірне шоу, майстер-класи та повне занурення у спорт. За один день фестивалю кожен може підкорити десятки власних спортивних вершин, чи просто знайти заняття до душі.

Жодних обмежень, тільки можливості!

​​

INTERSPORT FOOTBALL CUP |  2Х2 & PANNA


INTERSPORT BASKETBALL 3Х3 CUP


ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ КИЄВА З ХОРТИНГУ


INTERSPORT STREET WORKOUT CUP 2017


​​

ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ ЧК З БОКСУ СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ ДО 22 РОКІВ


КОМАНДНИЙ ТУРНІР З CROSSFIT 2VS2 ВІД CROSSFIT BANDA


QUADRO SYSTEM TRAINING CENTER  &  Школа ПравИло PQS


INTERSPORT BREAK DANCE
BATTLE 2017


 

FIT STAGE


KICKBOXING WAKO TEAM


ВАЖКА АТЛЕТИКА


ГИРЬОВИЙ СПОРТ


       
INTERSPORT EXTREME ZONE BIKESHOW


ПАНКРАТІОН


УШУ САНЬДА


ПІКЛБОЛ


       
БОЙОВЕ САМБО


PUMP TRACK